Natalia Huć

Natalia Huć

Z wykształcenia artysta grafik, studia ukończone w ASP Katowice, gdzie otrzymała dyplom za cykl prac ? Mieć czy być?, zrealizowany w Pracowni Druku Wypukłego profesora Mariusza Pałki. Na co dzień zajmuje się ilustracją, malarstwem i aranżacją wnętrz.

Agnieszka Kluz-Bednarska

Agnieszka Kluz-Bednarska

"Tworzenie biżuterii to dla mnie sposób na wyrażenie siebie, to niosąca ze sobą przekaz pozytywnej energii pasja, dająca mi ogromną satysfakcję. Inspiracją dla projektów może być wszystko co mnie otacza, jednak najbliższy sercu jest styl retro".

Bianka Szlachta

Bianka Szlachta

Absolwentka Wydziału Artystycznego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. W 2013 roku otrzymała dyplom z wyróżnieniem za cykl ? Kozy?, zrealizowany w Pracowni Druku Płaskiego profesora Józefa Budki. Mieszka w Katowicach, zajmuje się ilustracją.

Dominik Trocha

Dominik Trocha

Urodzony w 1985r w Katowicach. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach. Student ASP w Katowicach na wydziale projektowania graficznego. Od 7 lat zajmuje sie kowalstwem artystycznym, a obecnie działa juz na własne konto i prowadzi własna pracownie.

Anna Krztoń

Anna Krztoń

Z wykształcenia artysta grafik, studia na ASP Katowice ukończyła z wyróżnieniem w 2013 roku. Zajmuje się grafiką wklęsłodrukową, ilustracją i komiksem. Publikowała m.in. w ? Ha!Arcie?, ?Menażerii?, ?Touche?, ?Mydło?, ?Still without name?, Naturegraffix?. Lubi literaturę, puchate zwierzątka i podróże, a w przyszłości chciałaby zamieszkać w Peru i hodować lamy. Na razie jednak mieszka w Katowicach.

Kamil Pakuła

Kamil Pakuła

"Urodziłem się w 1986 roku w Tychach. Zdobyłem dyplom z rzeźby w Liceum Plastycznym oraz z projektowania graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Większość czasu poświęcam na pracę projektową dla firm. W wolnych chwilach maluję obrazy bardziej lub mniej tradycyjnymi technikami, w szczególności portrety, robię rzeźby z żywicy poliestrowej praz składam albumy fotograficzne z wycieczek w różne zakątki świata."

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Wykonuję ręczne ozdabianie odzieży , w swojej firmie DiamentowebySysia . Dodatkowo moją pasją jest malarstwo. Inspiracje czerpie z całego świata. Chodzę, oglądam, podziwiam..a następnie przekładam to w moja prace. Bawię się kolorami oraz tkaninami. Absolwentka szkół artystycznych. Jubiler, grafik, architekt wnętrz.

Saffa

Saffa

Saffa to realizacja niebanalnego pomysłu w zaskakującej formie i wykorzystywanych materiałach,
to nowe spojrzenie na rzeczywistość zamknięte w unikatowych wzorach biżuterii,
to manifestacja braku zgody na standard i utarty schematu, to odważna pasja tworzenia.

BOLA

BOLA

Marka Bola od 2009 roku łączy ze sobą modę i sztukę. Unikatowe kolekcje, pojedyncze egzemplarze casualowych ubrań powstają z połączenia najnowszych trendów, starannych konstrukcji oraz materiałów stanowiących grafiki autorskie. Damskie i męskie ubrania stworzone są dla wszystkich osób ceniących wygodę i indywidualność.

Izabela Łęcka

Izabela Łęcka

Absolwentka grafiki warsztatowej na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (dyplom z wyróżnieniem). W 2012 studiowała w École Supérieure d?Art de Clermont Metropole (Clermont-Ferrand, Francja). Brała udział w wielu projektach i wystawach w kraju (MAF w Kaliszu / ARTeria w Częstochowie) i za granicą (Hunt in an Enclosed Garden, Clermont-Ferrad / Passion For Freedom 2013, Londyn / Usb Shuffle Show, Berlin). Nominowana do Talentów Trójki 2013 w kategorii Sztuki Wizualne. Laureatka nagrody I Spotkań Sztuki w Wenecji Cieszyńskiej. Finalistka Artystycznej Podróży Hestii 2013. Pracuje na macierzystej uczelni , jako asystentka w Katedrze Grafiki.

Alicja Kocurek

Alicja Kocurek

Urodzona w Katowicach. Ukończyła Grafikę Warsztatową na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. W grudniu 2012 r. nagrodzona została medalem uczelni za dyplom magisterski w Pracowni Druku Wklęsłego pod kierunkiem prof. Jana Szmatlocha.
Zajmuje się głównie ilustracją dziecięcą, realizuje także własne projekty w tej dziedzinie. Posiada doświadczenia wydawnicze, współpracuje w tworzeniu interaktywnej grafiki dla stron internetowych. Jej projekty scenografii i postaci są bazą do powstania filmu animowanego Fenek, produkowanego przez studio Animoon.

Anamarko

Anamarko

anamarko to pracownia rzeczy kolorowych, ręcznie malowanych tworzonych z pasją, zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Działa tu głównie Ania, absolwentka Instytutu Sztuki na UŚ w Cieszynie ale swoje trzy grosze ma przyjemność wtrącać również jej mąż, absolwent tej samej uczelni oraz ich syn, uczestnik przedszkolnego kółka plastycznego .

Laura Huć

Laura Huć

Krzysztof Hain

Krzysztof Hain

Jest studentem IV roku grafiki warsztatowej ASP Katowice. W wolnym czasie gra w gry i rysuje brzydkich ludzi.

Dobrusia Lecyk

Dobrusia Lecyk

Od dzieciństwa rysuje i maluje, interesuje się przyrodą, a nawet stawiała pierwsze kroki w rękodziele artystycznym ? haftowanie, szycie zwierzątek z resztek materiału. O mało, co nie została weterynarzem, ale w pewnym momencie postanowiła zostać artystką. Jest absolwentką katowickiej ASP z wydziału grafiki warsztatowej. Dziś oprócz grafiki zajmuje się filcowaniem, szyciem, stawia pierwsze kroki w sztuce ceramiki

Anita Rak

Anita Rak

Jestem wykształconą projektantką graficzną. Na co dzień zajmuję się szeroko pojętą formą prezentacji wizualnej. Ponadto ilustruje książki, tworzę charaktery postaci oraz animacje poklatkowe. Kocham nowe wyzwania, które wymagają kreatywności, to pozytywnie mnie nakręca do działania. Moim zdecydowanym atutem są umiejętności warsztatowe takie jak ? malarstwo, rysunek oraz grafika warsztatowa, zdolności te opanowywałam od lat najmłodszych w Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych, a następnie szlifowałam w pracowniach katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, w której uzyskałam szlachetny tytuł magistra sztuki.

Karolina Moszczyńska

Karolina Moszczyńska

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, wydział grafika warsztatowa. Uwielbiam grafikę tradycyjną, ilustrację, rysunek, jednak głównie zajmuje się malarstwem. Moje obrazy to tygiel gorących barw, szalonych form i energii.

Manifesto

Manifesto

Marka Manifesto to idea, która zrodziła się z potrzeby łączenia treści z designem. Niech to co nosisz będzie świadomym wyborem, z którym można się utożsamiać...Bądz sobą i manifestuj..!!

Manumi Toto

Manumi Toto

Wyobraźnia to skarb! Moja jest studnią, z której czerpię pomysły bez końca. Z góry szmatek, koralików, włóczek, filcu i wielu innych materiałów tworzę to, co jeszcze niestworzone.